Pieteikt ekskursiju

Skola:

Kontaktpersona:

Iesniegtie dati tiks izmantoti tikai un vienīgi Skolu programmas "Dzīvei gatavs" vajadzībām, programmas darbības nodrošināšanai un saziņai saistībā ar pieteikto ekskursiju.

Ekskursija:

Mākslas centra aizkulises

Zuzeum

Mākslas centrs Zuzeum, Lāčplēša iela 101, Rīga, LV–1011.

Ekskursijas laikā skolēniem būs iespēja iepazīties ar mākslas darbiem no plašās Zuzānu kolekcijas un paraudzīties uz zināmām, pazīstamam lietām no cita skatu punkta.

Uzzināt vairāk

No šī gada 9. februāra mākslas centrā Zuzeum norisināsies divas izstādes. Mazajā izstāžu zālē būs skatāma Rūdolfa Piņņa darbu izstāde “Es dzīvoju krāsās”, savukārt Lielajā izstāžu zālē būs redzama izstāde "Kur lai paslēpjās! " Tajā tiks eksponēti mākslas darbi, kas tapuši padomju okupācijas laikā no 1945. gada līdz 1990. gadam. Izstādas kuratore izcēlusi artefaktus no dažādām mākslas disciplīnām: glezniecības, grafikas, tēlniecības, grafiskā dizaina, plakāta, fotogrāfijas, unikālā un rūpnieciskā dizaina.

Skolēnam sasniedzamie rezultāti: Ekskursija sniegs dziļāku izpratni par mākslas procesiem Latvijā un pasaulē, veidos priekšstatu par mākslas centra darbību, kā arī to, kādas prasmes, kvalitātes un iezīmes nepieciešamas, lai pārliecinoši un veiksmīgi darbotos kultūras jomā.

Mācību joma: Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas.

Maksimālais skolēnu skaits: 25 skolēni.

Nodarbības ilgums: līdz 45 minūtēm. Svarīgi ierasties vismaz 15 minūtes pirms ekskursijas!